SPOR
Giriş Tarihi : 26-12-2022 20:22   Güncelleme : 26-12-2022 20:37

HEM FENERBAHÇE HEM GALATASARAY İSTEDİ, BALOTELLİ GERİ Mİ DÖNECEK ?

HEM FENERBAHÇE HEM GALATASARAY İSTEDİ, BALOTELLİ GERİ Mİ DÖNECEK ?

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, kulüp tesislerinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Samet Akaydın’ın Spor Toto Süper Lig’in en iyi stoperlerinden bulunduğunu bildiren Sancak, başarılı oyuncu amacıyla ilgi çeken açıklamalarda bulunurken, Balotelli içeriğine da değindi. İşte Murat Sancak'ın o açıklamaları...

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, kulübün tesislerinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Türkiye Kupası’nda karşılaştıkları Rizespor’u kutlama eden Sancak, ”Çok güzel bir oyun oynadı, hak ettiği neticesi aldı. Biz grup olarak kötüydük. Bireysel olarak bir iki futbolcu değil grupın tamamı kötüydü. Futbolda şunlar var oluyor. Yoğun bir kamp döneminden sonra ilk maçta bu tür kazalar olabiliyor. Maçı çevirebilecek hali var mıydı, vardı. Ama eksik kadro bulunduğu amacıyla, sakat olanlar var. Bu neticeler kaçınılmaz oluyor. Birde paniklediler her halde, çok hırsızlı olmakta ters neticelerda aldırabiliyor. Önümüze bakacağız, dünyanın sonu değil. Bu yıl olmadı, yıla artık. Şu anda onu geride bırakıp önümüzdeki 5 maça bakacağız. En iyi neticelerle çıkacağız inşallah. Transfer döneminde eksik olan gereksinim olan aktarım yapacağız” dedi.

Dünya yıldızı getirmenin yıllık 5-6 milyon Euro bir maliyeti bulunduğu bildiren Murat Sancak, "Ben istek ederim kulüpte dünya yıldızları olsun. Balotelli şuanda Sion kulübünün oyuncusu, şuanda gelme talihi yok."

"Taraftarlar Balotelli’nin gelme beklentisi amacıylae girmesin. Ama iyi bir oyuncu alacağız, bu dünya yıldızı mı olur orta halli bir yıldız mı olur mühim olan alacağımız oyuncunun Adana Demirspor’a katkı sağlayacak olması. Teknik ekibimizle birlikte en iyisini almaya çalışacağız” diye konuştu.

 

Kaynak : Mynet.cm

AdminAdmin