MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-12-2022 20:09

Gülşenin Alacağı Ücret

Gülşenin Alacağı Ücret

Şarkıcı Gülşen'in 3 seneye kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın duruşması 1 Mart 2023 tarihine ertelenmişti. Dört ay sonra sahnelere dönen Gülşen'ın yılbaşı gecesine İzmir Gündoğdu Meydanı'nda sahne alacak. Gülşen'in yılbaşı gecesi amacıyla, 5 milyon TL alacağı iddia ediliyor.

Sahnede bir arkadaşıyla arasında geride bıraktığımız diyalogdan kaynaklı geride bıraktığımız aylarda tutuklanan Gülşen'in cezası, sonrasında ev hapsine dönmüş ve sonrasında bu karar da kalkmıştı. Bir vakit sahnelere çıkmama kararı alan ünlü şarkıcı, 4 ayın sonrasında, geride bıraktığımız gün bir şirketin yılbaşı kutlamaları amacıyla sahne alarak herkesi çok sevindirdi.
Ekran görüntüsü 2022-12-26 120607

Gülşen'in sahnelere dönmesinin sonrasında yılbaşında nerede sahne alacağı merak ediliyordu ki beklenilen haberi Gülşen sosyal medya hesabından açıkladı.

YENİ YILI VE CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI..."
Instagram'dan yılbaşı gecesi Gündoğdu Meydanı'nda konser vereceğini duyuran Gülşen, paylaşımına, "Yeni senesi ve Cumhuriyet’imizin 100. senesini karşılarken, güzel İzmir’imizin Gündoğdu Meydanı’nda hep eş güdümlü tekrar güneş gibi doğmaya hazır mıyız!" notunu düştü.

Geçtiğimiz zamanlarda Gülşen'in yılbaşı konseri amacıyla 5 milyon TL alacağı iddia edilmişti.

AdminAdmin